Contact

DCM EMBA METERING & CONTROL NV

dcm-emba

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Michel Geysemansstraat 1
B-2550 WAARLOOS (Antwerp)

Tel.: +32 (0)15 300.420
Fax: +32 (0)15 314.554

E-mail: contact@dcmemba.eu

linked

Contacteer ons


SALES

Sales Manager Benelux

Leo Vanthillo
T: +32 (0)15 30.04.67
M: +32 (0)475 22.83.88
E: leo.vanthillo@dcmemba.eu

Engineering Manager

Peter Van Noten
T: +32 (0)15 30.04.21
M: +32 (0)475 78.36.49
E: peter.vannoten@dcmemba.eu

Depot

BELUX

Marc Mampaey
T: +32 (0)15 30.04.91
M: +32 (0)475 69.26.83
E: marc.mampaey@dcmemba.eu

a

Stef Canters
T: +32 (0)15 30.04.31
M: +32 (0)494 67.06.58
E: stef.canters@dcmemba.eu

a

Lorenz Verhoeven
T: +32 (0)15 30.04.51
M: +32 (0)478 93.00.55
E: lorenz.verhoeven@dcmemba.eu
a

Josée De Ridder
T: +32 (0)15 30.04.37
E: josee.de.ridder@dcmemba.eu

NED

Gerard van Amelsvoort
T: +32 (0)15 30.04.32
M: +31 (0)6 53.44.01.62
E: gerard.van.amelsvoort@dcmemba.eu
a

Leo in ’t Veld
T: +32(0)15 30.04.20
M: +31 (0)6 20.70.61.79
E: leo.in.t.veld@dcmemba.eu

a

Willem Rijpers
T: +32 (0)15 30.04.13
E: willem.rijpers@dcmemba.eu

Tankwagen

Bart Balus

T: +32 (0)15 30.05.52
E: bart.balus@dcmemba.eu

SERVICE & IJKINGEN

Service Manager (algemene vragen & contracten)

Philip De Temmerman

T: +32 (0)15 30.04.81

M: +32(0)475.81.98.60

E: philip.de.temmerman@dcmemba.eu

Planning

T: +32 (0)15 30.04.83 (depots)

T: +32 (0)15 30.04.27 (tankwagens)
E: dispatch@dcmemba.eu

Administratie

Lynn Van Acoleyen

T: +32 (0)15 30.04.84
E: lynn.van.acoleyen@dcmemba.eu

a

Sven De Beugher

T: +32 (0)15 30.05.51
E: sven.de.beugher@dcmemba.eu

Technische Support

Dirk De Volder (tankwagens)
T: +32 (0)15 30.05.56
E: dirk.de.volder@dcmemba.eu

a

Jureck Van Edom (depots)

T: +32 (0)15 30.04.79
E: jureck.van.edom@dcmemba.eu

a

Bart Balus (tankwagens)

T: +32 (0)15 30.05.52
E: bart.balus@dcmemba.eu

Routebeschrijving

Neem afrit 8 Rumst op de E19. Neem beneden aan de afrit de N1c Bussestraat richting Duffel. Sla linksaf aan de lichten en rij verder op de Antwerpsesteenweg (N1) richting Kontich. Blijf rechtdoor rijden aan de eerstvolgende lichten. Sla linksaf aan de 2de lichten en rij verder op de Michel Geysemansstraat.  DCM EMBA bevindt zich 100m verder aan de linkerzijde.